Залишити свої речі можна в камерах зберігання на фанзоні або на центральному вокзалі Ліона, Gare Part-Dieu.

На фанзоні камери зберігання, (consignes [консінь]) безкоштовні, але фанзона відкрита лише з 12 години до опівночі. Камери зберігання є лише на одному вході –  з боку rue Victor Hugo (якщо орієнтуватися на пам’ятник Людовіку XIV, то Його величність і королівський кінь мають бути повернуті до вас задом)

На вокзалі Пар-Дьйо камери зберігання платні, але можна забрати й наступного дня. Щоправда, здати чи забрати можна лише в проміжку між 6:15 і 23:00.

image
Вхід на вокзал Пар-Дьйо з боку електрички Ронекспресс

Де розташовані камери схову?

Якщо заходите на вокзал з боку електрички, що сполучає місто з аеропортом, Rhonexpress, то камерри розташовані майже відразу (праворуч за крамницею з продажу круасанів Paul), в кінець коридору за туалетами.

Відповідно, якщо заходите з боку метро, то треба пройти майже весь вокзал, а тоді перед крамницею Paul ліворуч.

image
Вказівник на камери схову (consignes)

Скільки коштує зберігання?

Мала камера  – €5,50; середня – €7,50, велика – €9,50 за добу. Якщо довше, ніж добу – треба доплатити ще €5. Якщо загубили квиток – €22.

image

Як користуватися?

Самі камери схову автоматичні, але спочатку ваш багаж перевірять (можуть попросити відкрити), а вам доведеться пройти через рамку.

Алгоритм такий:

  • ставите свій багаж у камеру;
  • зачиняєте і прокручуєте чорну круглу ручку.
  • кидаєте відповідну суму (приймає тільки монети; поряд є обмінник купюр на монети, але не факт, що він працюватиме, коли ви будете там)
  • автомат видає вам квиток, на якому зазначено дату і час, а також номер камери (квиток ви потім вставите в автомат, щоб дверцята відімкнулися)
image.jpeg
На квитку-ключі вказано дату, час і камеру – 39Fє. І не згинати!

 

Автор: М.П.