МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ УКРАЇНЦІВ ЛІОНА

В українців Ліона є своя Домівка! Сюди Ви можете приходити без попереднього запису, і в невимушеній атмосфері спілкуватися рідною мовою з іншими новоприбулими українцями, з нашими діаспорянами… 

Тут можна просто попити чаю, погортати і навіть позичити україньку книгу, відпочити під інжирним деревом у садку… а можна відвідати якесь заняття, яке допоможе краще орієнтуватися у французьких реаліях.

Слідкуйте за розкладом на сторінках у фейсбуці, інстаграмі чи телеграмі. Окремі заходи (як правило, за записом) можуть відбуватися в інший час і на вихідні. Дивіться календар!

Заходи Домівки ми плануємо з огляду на Ваші потреби і зацікавлення. Які вони?

Звісно, у багатьох з Вас є потреба працевлаштуватися. Для цього радимо заповнити окрему анкету:

Окремо запишіть дітей, щоб ми могли організовувати заходи для різних вікових категорій.

Телефонуйте в години роботи Домівки за номером 04.78.52.67.86

Дізнавайтеся про новини Домівки з соціальних мереж:

Домівка є проектом асоціації Lyon-Ukraine і розрахована передусім на членів асоціації (пільговий членський внесок на 2022 рік становить 10€, плюс за окремі заходи може зніматися окрема плата, зазвичай це 1 або 2€).

Домівка не є центром адміністративних послуг і не допомагає з поселенням. Для цього в Ліоні діють інші організації. Ми скеруємо туди.

Приміщення площею 55 м.кв. Lyon-Ukraine винаймає у ріелтерської компанії GrandLyon Habitat за підтримки мерії Ліона.

Календар подій Домівки

Шукайте подію на свій смак. У назві події ми спочатку вказуємо, для якого вона віку або тему. Клацайте на подію – вискочить докладна інформація з посиланням для реєстрації. Будемо раді Вас бачити!

З огляду на обмежену кількість місць у Домівці, участь у подіях – виключно за записом (клацніть на подію, з’являться подробиці, де за тиждень-два до події ми розміщуватимемо посилання для реєстрації).

Хочете, щоб усі заплановані події Домівки автоматично з’являлися у Вашому Google-календарі?